Skip to main content

O KURSIE

W związku z rosnącą popularnością programu Iron Pole Dance – w pełni autorskiego podejścia do metodyki nauczania tańca na rurze, stworzony został intensywny, 2 dniowy kurs przygotowujący do samodzielnej pracy z podręcznikiem oraz prowadzenia zajęć grupowych.  Złożony z wykładów i zajęć praktycznych kurs, skupia się na wielu aspektach pomijanych w tradycyjnej nauce pole dance, łącznie z około treningowymi zakresami biomechanicznymi jak i nauką programowania treningów. Zbudowany na 10-letnim doświadczeniu instruktorskim, pomaga zrozumieć problematykę sportu od strony technicznej wartości oraz psychologicznej – rosnącej liczby kursantów, rozpoczynających przygodę ze sportem właśnie od zajęć pole dance.

Kurs Iron Pole Dance Program obejmuje szereg zagadnień niezbędnych zarówno dla instruktorów lub osób pragnących rozpocząć nauczanie innych, jak i przydatnych  dla własnego  szkolenia w domu. Wymagany jest stan zdrowia umożliwiający trening rekreacyjny i brak przeciwwskazań przed treningiem siłowym. Szkolenie kończyć się będzie Dyplomem Uczestnictwa, Egzaminem oraz Certyfikatem Instruktora Iron Pole Dance

 

KURS ODBYWA SIĘ W OŚRODKU SPORTOWYM IRON CHURCH, W ZIELONEJ GÓRZE.


Cena szkolenia to 1.990zł

(nie obejmuje noclegów ani posiłków; możliwa płatność ratalna)

MASZ SWOJĄ DIAŁALNOŚĆ LUB JESTEŚ ZATRUDNIONA W KLUBIE? ZAPYTAJ NAS O DOFINANSOWANIE!

Chcesz dowiedzieć się, jak dostać zniżkę? A może chcesz poznać KONSPEKT KURSU? Napisz do nas: ironpoledance@o2.pl

Termin szkolenia poziomu podstawowego: 22-23.01.2022

Ilość modułów szkoleniowych: 7

Zakres:
1. Technika nauczania trików.
2. Techniki asekuracji.
3. Progresje i regresje.
4. Kombinacje.
5. Techniki wzmacniania.
6. Podstawy anatomii.
7. Techniki rozciągania i relaksacji.

Wszyscy kursanci zostaną zaopatrzeni w Podręczniki poziomu PODSTAWOWEGO oraz Album figur z tego poziomu.*
Każdy kursant otrzyma dodatkowo notatnik i długopis, dostęp do platformy ONLINE ze wszystkimi lekcjami tutorialowymi trików z poziomu intermediate oraz programu Stretching&Conditioning.

 

W czasie trwania warsztatów będzie możliwość zakupienia wybranej odzieży treningowej
ze zniżką 10% od cen klubowych. W bezpośrednim otoczeniu od studia dostępne są trzy
hipermarkety oraz włoska restauracja / bar mleczny.
Miejsce odbywania się warsztatów jest skomunikowane z dworcami PKP/PKS linią MZK

Zdjęcia z poprzednich edycji kursu:

 
 
 
 
 

Zamów teraz

darmowa wysyłka

429 zł

(pakiet o wartości 565 zł)

Pakiet podstawowy

 • Album figur Pole Dance (poziom podstawowy)
 • Podręcznik do nauki Pole Dance (poziom podstawowy)
 • Treningi Stretching & Conditioning
 • Filmy instruktażowe dla instruktorów (platforma)
 • Książka Kettlebell pod Pole Dance

Pakiet medium

 • Album figur Pole Dance (poziom średniozaawansowany)
 • Podręcznik do nauki Pole Dance (poziom średniozaawansowany, obie części)
 • Treningi Stretching & Conditioning
 • Filmiki instruktażowe technik nauczania podstaw tańca

Zamów teraz

darmowa wysyłka

669 zł

(pakiet o wartości 966 zł)

Zamów teraz

darmowa wysyłka

1429 zł

(pakiet o wartości 1656 zł)

Pakiet instruktorski

 • Album figur Pole Dance (poziom podstawowy)
 • Podręcznik do nauki Pole Dance (poziom podstawowy)
 • Album figur Pole Dance (poziom średnio-zaawansowany)
 • Podręcznik do nauki Pole Dance (poziom średnio-zaawansowany, wydanie 2)
 • Treningi Stretching & Conditioning (DVD)
 • Książka Kettlebell pod Pole Dance
 • Filmiki instruktażowe Spicy Pole Dance
 • Filmiki instruktażowe technik nauczania podstaw tańca
 • Komplet Iron Pole (top + szorty)

Ceny jednostkowe

O PODRĘCZNIKU

Podręcznik Iron Pole Dance Program powstał na bazie wiedzy i doświadczeń z szeregu zakresów treningowych, zarówno tych związanych bezpośrednio z pole dance jak z kalisteniką, pracą nad wolnym obciążeniem oraz rozciąganiem. Nie ukazuje tylko i wyłącznie samych figur, jak wiele dostępnych na rynku słowników i albumów, ale również je omawia i daje wskazówki do przygotowania fizycznego. Przede wszystkim również układa je w ciąg treningowy pozbawiony dużej dawki przypadkowości jaka ma miejsce w przypadku uczenia się figur i trików metodą chybił trafił. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo i równomierny rozwój psychofizyczny kursanta.

Program Iron Pole Dance nie jest dla dziewczyn, które są przyszłymi mistrzyniami świata. Program jest dla osób, które trenują dla przyjemności – zaczynają swoją przygodę w późnym wieku lub są po różnych kontuzjach czy ciąży. Jest to również podręcznik dla instruktorów, którzy potrzebują rzetelnego i sprawdzonego programu treningowego dla właśnie takich kursantów. Podstawą merytoryczną programu Iron Pole Dance Program jest szereg książek szkoleniowych oraz metodyka treningowa sprawdzona na ponad 500 kursantkach, na przestrzeni 5 lat.

Do szkolenia i motywowania osób trenujących dla przyjemności nie ma potrzeby bycia światowej sławy atletą/akrobatą. Osoby całe życie związane ze sportem zawodowo, nie mają często dystansu do nauczanych rzeczy, pragnąc zaspokoić ambicje kursantów – wymagając od nich zbyt wiele i zbyt szybko. Pewne rzeczy też przyjmują za pewnik, gdyż sami rozumieją swoje ciała doskonale.

By w pełni zrozumieć limitacje i możliwości dorosłych osób zaczynających treningi pole dance bez wcześniejszego przygotowania fizycznego, potrzebna jest wiedza o budowaniu siły, elastyczności i wytrzymałości. Tę wiedzę autorka programu zdobywała na wielu szkoleniach i certyfikacjach, nie rzadko płacąc po 5 tysięcy złotych za kurs. Dobra wiedza dużo kosztuje. Dojście do dobrej wiedzy i umiejętności kosztuje również dużo czasu. Zdobycie międzynarodowych uprawnień do prowadzenia treningów z wolnym obciążeniem, gdzie asekuracja właściwie nie istnieje, a ciężary i przeciążenia fizyczne przekraczają połowę masy ciała dają bardzo dobrą podstawę pod zajmowanie się treningami na drążku pionowym – dają zdecydowanie lepszą podstawę niż szereg dyplomów i medali za prywatne osiągi. Pojęcie „dobry trener” nie jest bowiem jednoznaczne z „wybitny zawodnik”, o czym szybko przekonują się osoby bez zaplecza sportowego.

 

Jakim instruktorem jest Angela? Sprawdź.

POLE DANCE YouTube

PowerWorkout YouTube

PowerWorkout Blog

Pole Dance FB

POLE DANCE Instagram