Skip to main content

1. Chcę wejść na dział „SŁOWNIK FIGUR” ale pisze, że nie mam dostępu

By mieć uprawnienia do przeglądania filmików zawartych w tym dziale, musisz być zalogowana. Aby móc się zalogować, musisz kupić jeden z pakietów – patrz dział „ZAMÓW PODRĘCZNIK”. Zanim zdecydujesz się na pakiet, wejdź proszę na dział „GŁÓWNA”, gdzie znajdziesz informacje o kompletnym programie nauczania jakim jest Iron Pole Dance Program. W dziale „DARMOWE LEKCJE” zostaniesz przekierowana na kanał Iron Pole Dance na YouTube, gdzie znajdziesz ogólnodostępne lekcje uczące trików podstawowych, jak również ciekawostki i filmiki instruktażowe dotyczące rozgrzewki oraz rozciagania.

2. Zastanawiam się nad zakupem, ale jeszcze się waham, bo nie wiem czy to na pewno dla mnie…

Jeżeli jesteś osobą początkującą ­ postaram się wprowadzić Cię w niesamowity świat pole dance krok po kroku, bez zniechęcania zbyt trudnymi czy ciężkimi treningami.

Jeżeli jesteś osobą, która już ma swoje pierwsze lekcje latania za sobą ­ postaram się zmotywować do dalszych treningów i poszerzyć Twoją wiedzę.

Jeżeli natomiast jesteś instruktorem pole dance ­ chciałabym zaprezentować ci sprawdzony podręcznik figur, przejść i kombinacji dostosowany do dwóch poziomów nauczania (początkującego i średnio-zaawansowanego), który będzie mam nadzieję stanowił dla Ciebie inspirację do układania treningów oraz usystematyzowania wiedzy.

3. Jaką mam gwarancję, że ten program działa?

Jestem instruktorem od 7 lat. Nie mam przygotowania akrobatycznego, za to bardzo duże problemy z przepuklinami na kręgosłupie i nietolerancją na wygięcia. Szpagat po raz pierwszy zaczęłam trenować w wieku 28 lat. Wszystko czego zdołałam nauczyć siebie – jestem w stanie nauczyć Ciebie. Nie wszystko będzie proste, nie ma magicznego środka by zrobić coś za Ciebie. Jednak mam metodykę, która pomoże Ci przejść przez trudny proces treningowy w miarę bezboleśnie i bezkontuzyjnie. Może nie zrobię z Ciebie Mistrzyni Polski, ale na pewno dzięki mnie uda Ci się nauczyć wielu pięknych trików, nawet gdy już 30’stkę masz dawno za sobą.

4. Jestem Instruktorem Pole Dance, co możesz mi zaoferować tym programem?

Jako Instruktor wiesz doskonale, ile pracy trzeba włożyć w figury i przejścia, by wyglądały lekko i elegancko. Wiesz też, że coraz częściej trafiają się na zajęciach osoby roszczeniowe, które chcą „już, tu i teraz!” nauczyć się czegoś, na co Ty poświęciłaś masę czasu, potu i krwi. Standardem również staje się kompletny brak przygotowania motorycznego osób przychodzących na pierwsze zajęcia – i nie mówimy tu o nie odróżnianiu nogi lewej od prawej! Wady postawy, przebyte operacje, dysproporcje ciała lub otyłość – z tym trzeba umieć sobie poradzić, a jednocześnie nie zwariować. Dużo łatwiej jest szkolić sportowców lub atletów, chociaż i oni podnoszą nam poprzeczkę! Jak uczyć, by nauczyć – to Ci mogę zaoferować. Poza tym, dostaniesz ode mnie nazewnictwo i poziomowanie trudności figur – może się okazać, że wiele z nich zobaczysz po raz pierwszy na oczy (a przynajmniej ich wariacje!).

Zawsze też warto podpatrzeć czyjąś rozgrzewkę czy stretching dla inspiracji.. 😉

5. Chcę dołączyć do Teamu Iron Pole Challenge!

Super! Zgodnie z wymaganiami Iron Pole Challenge musisz zaliczyć dane poziomy trudności – nagraj się telefonem komórkowym i prześlij mi filmiki, w mailu opisującym Ciebie i Twój staż treningowy. Po pozytywnej weryfikacji dostaniesz dyplom (a może i również koszulkę!) i zostaniesz uwzględniona w spisie na stronie.